+90 535 555 83 29 / +90 352 222 43 66
+90 535 555 83 29+90 535 555 83 29 / +90 352 222 43 66

KURUMSAL

  Kayseri de yer alan oto kiralama şirketimiz; müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış olup kaliteli araçlarını, sorun çıkaramayacak kiralama süreçlerini ve lüks otomobil sürüş keyiflerini müşterileri adına vizyon edinmiş ve her geçen gün hizmet politikasını çok daha ileri seviyelere çıkarmayı başarmıştır. SAYTUR oto kiralama şirketi olarak; başta Kayseri havalimanı iç ve dış hatlar terminali üzerinde araç hizmetlerini sunuyor devam niteliğinde olarak ise; Nevşehir, Ürgüp, Sivas illerine de oto kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarımızın sürüş keyfi verebilecek düzeyde ileri model, hafif ve bakımlı olduğunu belirtiyor ve bu konuda herhangi bir şikayet yaşamayacağınızı şirket yönetim kurulu adına beyan ediyoruz.

  SAYTUR oto kiralama şirketi olarak her gün daha da büyüyoruz. İlk olarak tek şube ile başlayan hizmetimizi beraberinde; Kayseri il merkezi ve Ürgüp bölgesinde de şubelerini açmış bulunmaktadır.

  SAYTUR oto kiralama şirketi olarak; uzun dönemli ve günü birlik araç kiralama taleplerinize cevap veriyoruz. Müşteri portföyümüz şirketimizin merkez şubesi ve ek şubeleri göz önüne alındığında; turist ve gurbetçi merkezli olduğu görülebilmektedir.

SAYTUR oto kiralama ailesi olarak; uluslar arası hizmet politikalarını taşıyor ve araçların güvenlikleri bakımından tam teminatı sağlıyoruz.

  15 yılı geride bırakmış bir  kayseri oto kiralama şirketi olarak çalışanlarımızın profesyonelliği ve araçlar hakkındaki donanımlı duruşları sizler açısından hayal ettiğiniz araçlar ile hayal ettiğiniz yolcukları yapabilme fırsatı olarak görülmektedir. Şirketimiz üzerinde kayıtlı olan araçlar içerisinden kendiniz için en uygun olanı seçebilir ve ister uzun dönemli olarak ister de kısa dönemli olarak onlara sahip olabilirsiniz.

  Araçlarımızın modellerine göre fiyatlandırması mevcut olup; çevre oto kiralama şirketleri baz alınarak müşteri portföyüne en uygun fiyat düzeyleri oluşturularak bir kiralama fiyat listesi oluşturulmaktadır.

  SAYTUR oto kiralama şirketi müşterilerine hizmet sunar iken herhangi bir mağduriyet oluşturmamak açısından 7/24 hizmet halinde bulunmaktadır. Yalnızca oto kiralama konusunda değil aynı zamanda araçların özel bilgileri, motor güçleri ve sürüş hızları ile alakalı olarak da profesyonel çalışma ekibimizden detaylı bilgi edinebilir ve araçların tamamını yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

 

231006/12/2016 00:38