EUR  
Türkçe  

Yaz Tatilinde Oto Kiralama Kolaylığı

Yayınlanma Tarihi: 02/05/2021
Türkiye artan vakalar ve ölümler sonucunda tam kapnmaya girdi. Covid 19 salgını Çeşitli varyantlarla birlikte dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. Bulaşıcılığı artıran İngiliz varyantı Türkiye de de vakaların hızla artmasına sebep oluyor. Tüm varyanslardan daha tehlikeli olan Hint mutantı şu an için Türkiye’de beş kişi de görülmekte. Koronavirüs önlemleri kapsamında alınan tedbirlerle Türkiye’de bayram sonrasına kadar tam kapanma ilan edilmiş durumda. Sadece gıda tedarik zincirinin çalıştığı bu dönemde toplu taşıma araçlarında azalması beklenen insan sayısıyla bulaşın önüne geçilmeye çalışılıyor. Ulaşımın da izne tabi tutulduğu tam kapanma sürecinde vatandaşlar valiliklerdan izin alarak kendi ulaşımlarını sağlamakta. Şehirler arası toplu taşıma da %50 kapasiteyle çalışmaya devam ediyor. Hava yoluyla Türkiye’ye gelecek yolcular içinde aşağıda sıralanan kurallara uyması gerekiyor: 
30 Aralık 2020 itibariyle, Türkiye'ye gelen 6 yaş ve üzeri yolcuların (denizci, transit yolcu hariç) planlanan kalkış saatinden önceki 72 saat içerisinde numune vererek alacakları negatif PCR test (nükleik asit testi olmalıdır) belgelerini uçuştan önce ibraz etmeleri gerekmektedir.
15 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Hong Kong, Çin, Tayvan, Vietnam, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Tayland, Güney Kore, İsrail, Japonya, Birleşik Krallık, Letonya, Lüksemburg, Ukrayna ve Estonya’dan Türkiye’ye gelen kişilerin Türkiye'ye girişlerinde PCR testi talep edilmeyecektir.
Hindistan çıkışlı veya son 10 gün içinde bu ülkelerde bulunmuş olup Türkiye varışlı uçuş gerçekleştirecek yolcularımızın dikkatine:
Son 10 gün içerisinde Hindistan'da bulunmuş olup Türkiye’ye seyahat edecek olan 6 yaş ve üzeri tüm yolcularımızın, uçağa binmeden önce ilk uçuş saatine en fazla 72 saat kala numunesi alınmış negatif sonuçlu PCR testi sunmaları zorunludur.
Türkiyedeki tam kapanma sürecinde de Kayseri oto kiralama firmaları hizmet vermeye devam etmektedir. Kayseri rent a car firmaları müşterilerine sunduğu hijyenik hizmetle pandemi dönemlerinde ulaşımın en güvenli halini sunuyor. Her müşteri sonrası dezenfekte edilen araçlarla bulunduğunuz lokasyona sağladığımız araç hizmetleriyle Kayseri rent a car firmaları müşterilerine ayrıcalık yaşatıyor.
29.04.2021 Tarihindeki Tam Kapanmada Yurt Dışından Seyehat Edecek Gurbetçilerin Yurt Dışında Yaptırdıkları Test İle Herhangi Bir İzin Belgesi Talep Edilmeden Türkiyeye Gelebileceklerdir.Gurbetçileri Tam Kapanmada Etkileyen Bir Durum Söz Konusu Deildir.Kayseri Havalimanı Oto Kiralama Firması Olarak Bizde Bütün Uçak Saatlerinde Yurt Dışından Gelen Bütün Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Son Haberler

Kayseri Oto Kiralama

Kayseri Havalimanı Oto Kiralama Firmalar çeşitli sektörlerde hizmetler sunmaya devam ediyor. Günü...

Havalimanı Kayseri Araba Kiralama

Kayseri Havalimanı Rent A Car Kayseri ilinde yer alan havalimanında Rent A Car hizmetlerine her zaman ve her an i...

Havaalanı Kayseri Oto Kiralama

Kayseri Oto Kiralama Araç ve otomobiller günümüzde en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyo...

Erciyes Araç Kiralama

Kayseri Uygun Fiyatlı Oto Kiralama  İl dışından geldiyseniz ve bir  aracınız yoksa gideceğiniz yerlere ve iş...

Kayseri Oto Kiralamada Saytur

Kayseri Havaalanında En Uygun Araç Kiralama  Kayseri gezilip görülecek yerler açısından o...

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.kayserihavaalaniotokiralama.net/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -