EUR  
Türkçe  

S.S.S.

En az araç kiralama süresi nedir ?

En az kiralama süresi 24 saatir.

Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşı sınırlamaları nelerdir?

En az 5 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranmaktadır.

Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir ?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması Araç Kiralaması Yapılırken Ek Olarak Alınan Sigortayla (LFC Sigortası)ile Herhangi Bir Ek Ödeme Talep Edilmez ,Lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlarda LFC Sigortası Alınmaması ve Sözleşme Üzerinde Belirtilmediyse Sigorta kapsamına Girmez ve Kiralayan Sorumludur.

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?

Saytur Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 2. şahısların kullanımlar İçin Ek Sürücü Paketini Belirli bi Ücret Karşılığında İnternet Sitesi Üzerinden Kiralamalarda Seçim Yapabilir,ancak 2.Söförün sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Saytur Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.Aksi Durumlarda Kiralayan Haricinde Kabis Sistemine Bildirilmeden Kiracı Haricinde Aracın Kullanılmasında Doğacak Maddi Yada Manevi Trafik Cezaları,Hasarlar Sigorta Kapsamı Dışında Kaldığından Dolayı Aracı Kiralayandan Talep Edilmektedir.

Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir ?

30 gün ve üzeri Filo araç kiralama ihtiyaçlarınız için +90 535 555 83 29/+90 352 222 43 66 nolu Telefon Numaralarımızdan Filo Kiralama İlgili Billgi Sahibi Olabilirsiniz.

Ek Hizmetleriniz nelerdir ?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

HGS(Ücretli Otoyol) : Saytur Car Rental Firmasının Araçlarının Tamamında HGS (Otoyol Geçiş Sistemi) Takılı Olup,Kiralamas Esnasında Ek Ücret Karşılığında Ürünü Satın Alabilirsiniz.Satın Alınmadan Geçişlerde Aracı İade Ederken Görevli Peronele Kullandığınız Kadar Olan Otoyol Ücretini Ödeyebilirsiniz.Başka Herhangi bir Ek Ücret Talep Edilmez.

LFC Sigortası:Lastik Far Sigortası Araç Kiralarken Satın Alınan Extra Sigortadır.Aracın Lastik,Far,Cam ve Aynada Oluşabilecek Ufak Hasarlarda Herhangi Bir Ödeme Ürün Satın Alındığında Talep Edilmemektedir.

Bebek Koltuğu :Firmamızda Küçük Misafirlerimiz İçin 3 Yaş ve Üzeri Olmak Şartı İle Ek Ücret Karşılığında Çocuk Koltuğu Talep Edebilirsiniz.

Farklı Bir İle İade: Saytur Oto Kiralama Firmasının Araçlarını Kayseri Merkezli Olup İstediğiniz Farklı Bir Lokasyona Bırakmanız Mümkün Olup,Kiralama Esnasında Aracı Rezervasyon Yaparken Yada Kiralama Esnasında Farklı Bir Lokasyona Bırakacağınızı Belirterek Türkiyenin Heryerine Drop Ücreti Karşığında Aracı Teslim Etme İmkanına Sahip Olduğunuzu Belirtmek İsteriz.

Ödeme şekilleri nedir?

Ödemeler geçerlilikleri Saytur Rent a Car tarafından kabul edilen Visa/Master Card ile  yapılabilir. Ayrıca Aracı Teslim Alırken Ödemeyi Nakit Olarakta Yapma İmkanı Mevcuttur.Kiralama Sırasında Belirtilen Kira Bedeli Haricinde Herhangi Bir Ödeme Talep Edilmemektedir.Kiralama Sonrası Aracı Uzatma Durumunda 7 Güne Kadar Yapılan Uzamalar Kira Dönüşü Aracı İade Teslim Ederken Tahsil Edilir.7 Gün Üzeri Uzatmalarda Banka Havale,Nakit Yada Kredi Kartı İle Tahsilatı Mümkündür. 

Km Sınırı Varmı?

Kiralama Yapılan Araçlarda 10 Günlük Kiralamalarda Km Sınırı Vardır.10 Gün ve Üzeri Kiralamalarda Km Sınırı Aranmamaktadır.Sınırsız Km Kullanım Hakkı Ek Paketler Halinde Satın Alınması Durumunda Herhangi bir Ek Ücret Talep Edilemez.Km Sınırı Aşımlarında Km Başı Extra Olarak 1,25 Kuruş Fark Alınmaktadır.

Kaza Durumunda?

Kiraladığınız Araçla Kaza Durumunda Talep Edilen Belgeler(Kaza Raporu,Alkol Raporu,Olay Yeri Resimleri,Sürücü Ehliyet ve Pasaport Fotokopisi) Tarafımıza Ulaştırıldığında Herhangi Bir Ödeme Talep Edilmez.Ancak Aracı Kiralayan Kişi Haricinde Farklı Bir Kişinin Kullanması,Alkollü Kullanılması,Ehliyetsiz Kullanılması Hava ve Yol Şartlarına Uygun Şekilde Kullanılmayan Durumlarda Kasko ve Sigorta Kapsam Dışında Kalarak Araçta Meydana Gelen Hasardan Kiracı Sorumludur.

Araçlarınız Dezenfekte Ediliyormu?

Son Zamanlarda Bütün Dünyayı Etkisi Altına Alarak Ciddi Boyutta Ölümlere ve Hayatı Olumsuz Yönde Etkileyen Covid 19 Vürüsüne Karşı Araçlarımızın Tamamı Kiralama Öncesi ve Sonrası Steril Antibaktireyel Ozonlu Maddeler ile Özel Dezenfekte Edilerek Aracın Sık Kullanılan Bütün Aksamları Strec Film İle Kaplanmakta Olup Aracı Kiralarken İlk Kez Sizin Kullanacağınız Şekilde Hizmetinize Sunulmaktadır.

 

Saytur Oto Kiralama Ailesi Olarak Sağlıklı,Huzurlu,Keyifli Tatilinizi Sevdiklerinizle Birlikte Geçirmenizi Temenni Ediyoruz...

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.kayserihavaalaniotokiralama.net/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -