EUR  
Türkçe  

Kayseri Oto Kiralamada Bilmeniz Gerekenler

Yayınlanma Tarihi: 19/11/2021

Kayseri Havalimanı Oto Kiralamada Bilmeniz Gereken Hususlar..

Kiralama Yapılan Bi Araca Verilen Zarardan Dolayı Araç Kullanılmaz Hale Gelebilir.Örneğin Bütün Kapsamlı Ek Sigorta ve Kasko Seçeneklerini Tercih Etmek Hakkındaki Bilgileriniz Ne Derece Doğru Yada Yannış Bilemiyorsunuz ve Tedirginliğini Yaşıyorsunuz.Bu Tip Hasarlara Maruz Kalmamak İçin Aracı Kiralama Şirketinden Teslim Almadan Önce Çok Nokta Şeklinde Kontrol Ederek Teslim Almanız Sizin Yararınıza Olacaktır.

Sizden Önce Aracı Kiralayan Bir Müşterinin Araca Verdiği Hasarlardan Sizi Sorumlu Tutabilirler.Araçta Meydana Gelmiş Olan Çizikleri ve Göcükleri Aracı Teslim Almadan Önce Kayseri Havalimanı Oto Kiralama Şirketi Çalışanı İle Beraber Kontrol Ederek,Form Üzerinde Güncel Tarih ve  Saatin Yer Aldığı Formda Hasarlı Yerleri İşaretleyip Aracı Teslim Almanız Sizin İçin Daha Güvenli Olacaktır..Ne Yazıkki Birçok Müşteri Vermediği Hasarlar Yüzünde Sorumlu Tutulmaktadır.Kiralama Sonrası Çok Ciddi Ücretler Talep Edilmektedir.

Daha Ucuz Maliyetlere Araç Kiralayıp Bi Takım Olmayan Sigortalara Ücret Ödeyerek Kendilerine Magdur Hale Düşüren Birçok Müşterilere Şahid Oluyoruz.Oto Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken En Büyük Hususlar Kiralama Şirketinin Öncelikle Kurumsal Bir Yapıya Sahip Olmasına Dikkat Edilmelidir.Sonrasında Kayseri Rent a Car Şirketinin Araç Kiralarken Sizinle Yaptığı Sözleşmenin İçeriğine ve İmzalatılan Evraklar Arasında Açık Senet ,Senet Gibi Evrakların İmzalanmaması Gerekmektedir.Bu Tür İmzalanan Evraklarla İnsanların Aracı Verdikleri Hsarlar Kasko Sigorta Kapsamı Dışına Çıkarılarak Oto Kiralama Yapan Kişiyi İcra Yolu İle Magdur Etmektedirler.

Kayseri Havalimanı Rent a Car Firması Olarak Oto Kiralama Yaparken Kiralama Yaptığınız Firmalara Dikkat Etmenizi,Korsan Merdiven Altı Diye Tabir Ettiğimiz Firmalardan Araç Kiralama Hizmetini Eksik Alacağınızı ve Mağdur Olacağınız Belirtmek İsteriz...

Son Haberler

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Bu Yıl Gurbetçi Sezonunda Ezberleri Bozan Bir Yoğunluk Olduğunu Söyleyebiliriz.Uçak Firmalarının Mal...

Kayseri Havaalanı Oto Kiralama

Kayseri Havaalanın'da Araç Kiralarken Dikkat Edilecek Hususlar... Yaz Aylarının Gelmesi Havaların Isınması ...

Kayseri Oto Kiralamada Yaz Yoğunluğu

Kayseri Rent a Car Firmalarında Yaz Sezonu Yoğunluğu Başladı.. Atalarımıın Güzel Sözlerinden Birisi '...

Yaz Tatili Hazırlıkları Başladı

Yaz Tatili Hazırlıkları Başladı. Havaların Isınması Corona (Covid-19) Tedbirlerinin Kaldırılması ve Vaka Sayılarının D...

Kayseri Havalimanı Transfer Hizmeti

Kayseri Havalimanı Transfer Hizmetleri Pandemi Nedeni ileToplu Taşıma Araçları ve Şehirlerarası Otobüsler ...

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.kayserihavaalaniotokiralama.net/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -